15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Thunder Freestyle Trucks]]||[[Thunder]]||Freestyle||4.37" (111 mm)|| || || ||7.25"-7.4"||{{EOS}} | |||
|- | |- | ||
|[[Thunder Sidewinder 143 Trucks]]||[[Thunder]]||Sidewinder 143||4.5" (114 mm)||7.125" (181 mm)||Mid|| ||7.3"-7.625"||{{GA}} | |[[Thunder Sidewinder 143 Trucks]]||[[Thunder]]||Sidewinder 143||4.5" (114 mm)||7.125" (181 mm)||Mid|| ||7.3"-7.625"||{{GA}} |