15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|[[Seismic G5 100mm 45-Degree Spring Trucks]]||[[Seismic Skate Inc.]]||100mm 45° Quick-Turn||3.937" (100 mm)|| || || ||7.0-7.25"||{{GA}} | |[[Seismic G5 100mm 45-Degree Spring Trucks]]||[[Seismic Skate Inc.]]||100mm 45° Quick-Turn||3.937" (100 mm)|| || || ||7.0-7.25"||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Sure Grip Invader 700 Trucks]]||[[Sure Grip]]||Invader 700||4.1" (104 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.0-7.3"||{{EOS}} | |||
|- | |- | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} |