15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|[[Krux Downlow 3.0 Trucks]]||[[Krux]]||Downlow 3.0||4.5" (114 mm)|| || || ||7.5"||{{EOS}} | |[[Krux Downlow 3.0 Trucks]]||[[Krux]]||Downlow 3.0||4.5" (114 mm)|| || || ||7.5"||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Mini Logo 7.13" Trucks]]||[[Mini Logo]]||7.13"||4.5" (115cm)||7.13" (180cm)|| || ||7.5"||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Orion Superior 106 Trucks]]||[[Orion Truck Co.]]||106||4.17" (106 mm)||7.0" (178 mm)|| || ||7.125-7.4"||{{GA}} | |[[Orion Superior 106 Trucks]]||[[Orion Truck Co.]]||106||4.17" (106 mm)||7.0" (178 mm)|| || ||7.125-7.4"||{{GA}} |