15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|[[Bennett Vector 4.3" Trucks]]||[[Bennett]]||Vector 4.3||4.3" (109 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.25-7.4"||{{GA}} | |[[Bennett Vector 4.3" Trucks]]||[[Bennett]]||Vector 4.3||4.3" (109 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.25-7.4"||{{GA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Bullet 105mm Trucks]]||[[Bullet]]||105||4.13" (105 mm)|| ||Low|| ||7.125-7.25"||{{EOS}} | |[[Bullet 105mm Trucks]]||[[Bullet]]||105||4.13" (105 mm)||6.7" (170 mm)||Low|| ||7.125-7.25"||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Bullet 110mm Trucks]]||[[Bullet]]||110||4.33" (110 mm)||6.90" (175 mm)||51.5 mm||10.9 oz. (309 g)||7.25-7.4"||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Globe Slant 4.25" Trucks]]||[[Globe International]]||Slant 4.25"||4.17" (106 mm)||6.88" (175 mm)||Mid||18.5 oz. (525 g)||7.0-7.4"||{{GA}} | |[[Globe Slant 4.25" Trucks]]||[[Globe International]]||Slant 4.25"||4.17" (106 mm)||6.88" (175 mm)||Mid||18.5 oz. (525 g)||7.0-7.4"||{{GA}} |