15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 227: | Line 227: | ||
|7"||7.0"||paste | |7"||7.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 1/16"|| | |7 1/16"||7.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 1/8"|| | |7 1/8"||7.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 3/16"|| | |7 3/16"||7.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 1/4"|| | |7 1/4"||7.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 5/16"|| | |7 5/16"||7.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 3/10"||7.3"||185 mm | |7 3/10"||7.3"||185 mm | ||
Line 241: | Line 241: | ||
|7 3/8"||7.375"||187.33 mm | |7 3/8"||7.375"||187.33 mm | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 2/5"||7.4"||188 mm | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 7/16"||7.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 1/2"||7.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 9/16"||7.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 5/8"||7.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 11/16"||7.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 3/4"||7.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 13/16"||7.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 15/16"|| | |7 7/8"||7.875"||paste | ||
|- | |||
|7 15/16"||7.9375"||paste | |||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|8"|| | |8"||8.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 1/16"|| | |8 1/16"||8.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 1/8"|| | |8 1/8"||8.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 3/16"|| | |8 3/16"||8.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 1/4"|| | |8 1/4"||8.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 5/16"|| | |8 5/16"||8.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 3/8"|| | |8 3/8"||8.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 7/16"|| | |8 7/16"||8.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 1/2"|| | |8 1/2"||8.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 9/16"|| | |8 9/16"||8.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 5/8"|| | |8 5/8"||8.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 11/16"|| | |8 11/16"||8.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 3/4"|| | |8 3/4"||8.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 13/16"|| | |8 13/16"||8.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 7/8"|| | |8 7/8"||8.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|8 15/16"|| | |8 15/16"||8.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|9"||1.0"||paste | |9"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 1/16"|| | |9 1/16"||9.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 1/8"|| | |9 1/8"||9.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 3/16"|| | |9 3/16"||9.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 1/4"|| | |9 1/4"||9.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 5/16"|| | |9 5/16"||9.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 3/8"|| | |9 3/8"||9.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 7/16"|| | |9 7/16"||9.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 1/2"|| | |9 1/2"||9.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 9/16"|| | |9 9/16"||9.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 5/8"|| | |9 5/8"||9.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 11/16"|| | |9 11/16"||9.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 3/4"|| | |9 3/4"||9.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 13/16"|| | |9 13/16"||9.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 7/8"|| | |9 7/8"||9.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|9 15/16"|| | |9 15/16"||9.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|10"|| | |10"||10.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 1/16"|| | |10 1/16"||10.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 1/8"|| | |10 1/8"||10.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 3/16"|| | |10 3/16"||10.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 1/4"|| | |10 1/4"||10.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 5/16"|| | |10 5/16"||10.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 3/8"|| | |10 3/8"||10.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 7/16"|| | |10 7/16"||10.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 1/2"|| | |10 1/2"||10.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 9/16"|| | |10 9/16"||10.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 5/8"|| | |10 5/8"||10.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 11/16"|| | |10 11/16"||10.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 3/4"|| | |10 3/4"||10.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 13/16"|| | |10 13/16"||10.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 7/8"|| | |10 7/8"||10.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|10 15/16"|| | |10 15/16"||10.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|11 "|| | |11 "||11.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 1/16"|| | |11 1/16"||11.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 1/8"|| | |11 1/8"||11.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 3/16"|| | |11 3/16"||11.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 1/4"|| | |11 1/4"||11.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 5/16"|| | |11 5/16"||11.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 3/8"|| | |11 3/8"||11.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 7/16"|| | |11 7/16"||11.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 1/2"|| | |11 1/2"||11.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 9/16"|| | |11 9/16"||11.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 5/8"|| | |11 5/8"||11.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 11/16"|| | |11 11/16"||11.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 3/4"|| | |11 3/4"||11.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 13/16"|| | |11 13/16"||11.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 7/8"|| | |11 7/8"||11.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|11 15/16"|| | |11 15/16"||11.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|12"||12.0"||304.8 mm | |12"||12.0"||304.8 mm | ||
|- | |- | ||
|12 1/16"|| | |12 1/16"||12.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 1/8"|| | |12 1/8"||12.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 3/16"|| | |12 3/16"||12.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 1/4"|| | |12 1/4"||12.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 5/16"|| | |12 5/16"||12.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 3/8"|| | |12 3/8"||12.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 7/16"|| | |12 7/16"||12.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 1/2"|| | |12 1/2"||12.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 9/16"|| | |12 9/16"||12.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 5/8"||12.625"||320.7 mm | |12 5/8"||12.625"||320.7 mm | ||
|- | |- | ||
|12 11/16"|| | |12 11/16"||12.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 3/4"|| | |12 3/4"||12.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 13/16"|| | |12 13/16"||12.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 7/8"|| | |12 7/8"||12.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|12 15/16"|| | |12 15/16"||12.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|13"|| | |13"||13.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 1/16"|| | |13 1/16"||13.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 1/8"|| | |13 1/8"||13.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 3/16"|| | |13 3/16"||13.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 1/4"|| | |13 1/4"||13.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 5/16"|| | |13 5/16"||13.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 3/8"|| | |13 3/8"||13.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 7/16"|| | |13 7/16"||13.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 1/2"|| | |13 1/2"||13.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 9/16"|| | |13 9/16"||13.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 5/8"|| | |13 5/8"||13.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 11/16"|| | |13 11/16"||13.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 3/4"|| | |13 3/4"||13.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 13/16"|| | |13 13/16"||13.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 7/8"|| | |13 7/8"||13.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|13 15/16"|| | |13 15/16"||13.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|14"|| | |14"||14.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 1/16"|| | |14 1/16"||14.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 1/8"|| | |14 1/8"||14.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 3/16"|| | |14 3/16"||14.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 1/4"|| | |14 1/4"||14.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 5/16"|| | |14 5/16"||14.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 3/8"|| | |14 3/8"||14.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 7/16"|| | |14 7/16"||14.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 1/2"|| | |14 1/2"||14.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 9/16"|| | |14 9/16"||14.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 5/8"|| | |14 5/8"||14.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 11/16"|| | |14 11/16"||14.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 3/4"|| | |14 3/4"||14.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 13/16"|| | |14 13/16"||14.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 7/8"|| | |14 7/8"||14.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|14 15/16"|| | |14 15/16"||14.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|15"|| | |15"||15.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 1/16"|| | |15 1/16"||15.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 1/8"|| | |15 1/8"||15.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 3/16"|| | |15 3/16"||15.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 1/4"|| | |15 1/4"||15.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 5/16"|| | |15 5/16"||15.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 3/8"|| | |15 3/8"||15.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 7/16"|| | |15 7/16"||15.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 1/2"|| | |15 1/2"||15.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 9/16"|| | |15 9/16"||15.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 5/8"|| | |15 5/8"||15.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 11/16"|| | |15 11/16"||15.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 3/4"|| | |15 3/4"||15.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 13/16"|| | |15 13/16"||15.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 7/8"|| | |15 7/8"||15.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15 15/16"|| | |15 15/16"||15.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|16"|| | |16"||16.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 1/16"|| | |16 1/16"||16.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 1/8"|| | |16 1/8"||16.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 3/16"|| | |16 3/16"||16.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 1/4"|| | |16 1/4"||16.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 5/16"|| | |16 5/16"||16.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 3/8"|| | |16 3/8"||16.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 7/16"|| | |16 7/16"||16.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 1/2"|| | |16 1/2"||16.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 9/16"|| | |16 9/16"||16.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 5/8"|| | |16 5/8"||16.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 11/16"|| | |16 11/16"||16.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 3/4"|| | |16 3/4"||16.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 13/16"|| | |16 13/16"||16.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 7/8"|| | |16 7/8"||16.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|16 15/16"|| | |16 15/16"||16.9375"||paste | ||
|- style="font-weight: bold;" | |- style="font-weight: bold;" | ||
|17"|| | |17"||17.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|17 1/16"||0.0625"||paste | |17 1/16"||0.0625"||paste |