15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|[[MODE Tail Skid Plate]]||[[MODE Skateboards]]||Tail Shape||5.25"||1.4375"||0.375"||Round||{{GA}} | |[[MODE Tail Skid Plate]]||[[MODE Skateboards]]||Tail Shape||5.25"||1.4375"||0.375"||Round||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Moonshine HalfMoons Skid Plate]]||[[Moonshine Skateboards]]||HalfMoons||5.25"||1.5"||0.375"||Round||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[MSEMTD "Milky-Milky" Skidplate]]||[[Michael Erskine]]||"Milky-Milky" Recycled HDPE prototype 1|| || ||8 mm||Blunt|| | |[[MSEMTD "Milky-Milky" Skidplate]]||[[Michael Erskine]]||"Milky-Milky" Recycled HDPE prototype 1|| || ||8 mm||Blunt|| |