15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|[[Moska 56mm/98A Per Canguru Wheels]]||[[Moska Wheels]]||Per Canguru||98A||56 mm|| ||Offset | |[[Moska 56mm/98A Per Canguru Wheels]]||[[Moska Wheels]]||Per Canguru||98A||56 mm|| ||Offset | ||
|- | |- | ||
|[[RollerBones Team Wheels]]||[[RollerBones]]||Team||98A||57 mm|| ||Offset | |[[RollerBones Team Logo 57mm/98A Wheels]]||[[RollerBones]]||Team||98A||57 mm|| ||Offset | ||
|- | |||
|[[RollerBones Team Logo 57mm/101A Wheels]]||[[RollerBones]]||Team||101A||57 mm|| ||Offset | |||
|- | |- | ||
|[[Seismic 97A Focus Wheels]]||[[Seismic Skate Inc.]]||Focus||97A||55 mm||38 mm||Deep | |[[Seismic 97A Focus Wheels]]||[[Seismic Skate Inc.]]||Focus||97A||55 mm||38 mm||Deep |