15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 154: | Line 154: | ||
|[[Trinity FITZALL 0.375" Thick Skid Plate]]||[[Trinity Skateboards]]||FITZALL||5"||1.5"||0.375"||Blunt||{{EOS}} | |[[Trinity FITZALL 0.375" Thick Skid Plate]]||[[Trinity Skateboards]]||FITZALL||5"||1.5"||0.375"||Blunt||{{EOS}} | ||
|- | |- | ||
|[[Waltz Skid Plate]]||[[Waltz Skateboarding]]||Skid Plate|| || || ||Round||{{GA}} | |[[Waltz Nose Skid Plate]]||[[Waltz Skateboarding]]||Nose Skid Plate||4.875"||1.5"||0.25"||Round||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Waltz Tail Skid Plate]]||[[Waltz Skateboarding]]||Tail Skid Plate||5.25"||1.5"||0.25"||Round||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[YOYO Nose Skid Plate]]||[[YOYO Skates]]||Nose Shape|| || ||8mm||Round||{{GA}} | |[[YOYO Nose Skid Plate]]||[[YOYO Skates]]||Nose Shape|| || ||8mm||Round||{{GA}} |