15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | |[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.3 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||7.3"||28.5"||12.5"||5.75"||5.75"||Symmetrical Double Kick||Medium | |||
|- | |||
|[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.75 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||7.75"||28.5"||13"||5.65"||5.65"||Symmetrical Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Powell Peralta Rodney Mullen Chess Re-Issue Deck]]||[[Powell Peralta]]||7.25"||27.625"||12.625"||5.375"||4.625"||Single Kick||Flat | |[[Powell Peralta Rodney Mullen Chess Re-Issue Deck]]||[[Powell Peralta]]||7.25"||27.625"||12.625"||5.375"||4.625"||Single Kick||Flat |