15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Pierre Andre Paris Deck]]||[[Decomposed]]||2016-2018||7.25"||27"||12.5"||Single Kick||Flat||{{EOS}} | |[[Decomposed Pierre Andre Paris Deck]]||[[Decomposed]]||2016-2018||7.25"||27"||12.5"||Single Kick||Flat||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Decomposed Primo Desiderio Crypt Deck]]||[[Decomposed]]||2019||7.25"||28.5"||13"||Single Kick||Flat||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Ray Meyer BW Skippy Deck]]||[[Decomposed]]||2018||7.5"||29.25"||13.5"||Double Kick|| ||{{GA}} | |[[Decomposed Ray Meyer BW Skippy Deck]]||[[Decomposed]]||2018||7.5"||29.25"||13.5"||Double Kick|| ||{{GA}} | ||
Line 665: | Line 667: | ||
|[[Walker YoYo Schultz Deck]]||[[Walker Skateboards]]||1985-1989||9.875"||30"|| ||Single Kick|| ||{{EOS}} | |[[Walker YoYo Schultz Deck]]||[[Walker Skateboards]]||1985-1989||9.875"||30"|| ||Single Kick|| ||{{EOS}} | ||
|- | |- | ||
|[[Waltz "The Fuel" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2018||7.5"/7.75"||29.75"/30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{GA}} | |[[Waltz "The Descending Corgi" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2019||7.4”||28.7”||12.4”||Double Kick||Aggressive||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Waltz "The Fuel" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2018||7.5"/7.75"||29.75"/30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{EOS}} | |||
|- | |||
|[[Waltz "The Monument" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2019||7.5"/7.75”||29.75"/30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Waltz "The Pilot" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2018||7.5"/7.75"||29.75"/30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{ | |[[Waltz "The Pilot" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2018||7.5"/7.75"||29.75"/30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{EOS}} | ||
|- | |- | ||
|[[Waltz "The Prophets" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2018||7.75"||30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{GA}} | |[[Waltz "The Prophets" Deck]]||[[Waltz Skateboarding]]||2018||7.75"||30"||13.5"||Double Kick||Ultra Mellow||{{GA}} |