15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|[[Seismic Spring Truck 100mm Precision Race Hangers]]||[[Seismic Skate Inc.]]||100mm||3.937" (100 mm)|| || || ||7.0-7.25"||{{GA}} | |[[Seismic Spring Truck 100mm Precision Race Hangers]]||[[Seismic Skate Inc.]]||100mm||3.937" (100 mm)|| || || ||7.0-7.25"||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Supreme Truck Co 109mm Trucks]]||[[Supreme Truck Co.]]||109||4.3" (109 mm)|| || || ||7.0-7.5"||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Sure Grip Invader 700 Trucks]]||[[Sure Grip]]||Invader 700||4.1" (104 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.0-7.3"||{{EOS}} | |[[Sure Grip Invader 700 Trucks]]||[[Sure Grip]]||Invader 700||4.1" (104 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.0-7.3"||{{EOS}} |