15,595
edits
Line 27: | Line 27: | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||100mm (3 15/16")||168mm (6 5/8")|| || ||7.0-7.3" | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||100mm (3 15/16")||168mm (6 5/8")|| || ||7.0-7.3" | ||
|- | |- | ||
|[[Tracker | |[[Tracker Classic FulTrack 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||Classic FulTrack||106mm (4.25")||6.875"|| || ||7.125-7.4" | ||
|- | |- | ||
|[[Tracker | |[[Tracker Classic MidTrack 85mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||MidTrack||85mm||6"||Mid|| ||N/A 360 Spinner | ||
|- | |- | ||
|[[Tracker | |[[Tracker FulTrack Dart 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||FulTrack Dart||106mm (4.25")||6.875"|| || ||7.125-7.4" | ||
|- | |- | ||
|[[Tracker | |[[Tracker RaceTrack S 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||RaceTrack S (RT-S)||106mm (4.25")||6.875"|| || ||7.125-7.4" | ||
|- | |||
|[[Tracker RaceTrack X 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||RaceTrack X (RT-X)||106mm (4.25")||6.875"|| || ||7.125-7.4" | |||
|- | |- | ||
|} | |} |