2016 World Round-Up: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|TBD||[[Dan Garb]]||{{USA}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Dan Garb|Run Details]] | |TBD||[[Dan Garb]]||{{USA}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Dan Garb|Run Details]] | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[Marius Constantin]]||{{ | |TBD||[[Marius Constantin]]||{{Romania}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Marius Constantin|Run Details]] | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[Mike Osterman]]||{{USA}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Mike Osterman|Run Details]] | |TBD||[[Mike Osterman]]||{{USA}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Mike Osterman|Run Details]] | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|TBD||[[Ryan Brynelson]]||{{Canada}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Ryan Brynelson|Run Details]] | |TBD||[[Ryan Brynelson]]||{{Canada}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Ryan Brynelson|Run Details]] | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[Stefan "Lillis" Akesson]]||{{ | |TBD||[[Stefan "Lillis" Akesson]]||{{Sweden}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Stefan "Lillis" Akesson|Run Details]] | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[Takashi Suzuki]]||{{ | |TBD||[[Takashi Suzuki]]||{{Japan}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Takashi Suzuki|Run Details]] | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[Toni Medina]]||{{Spain}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Toni Medina|Run Details]] | |TBD||[[Toni Medina]]||{{Spain}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Toni Medina|Run Details]] | ||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[Allen Handley]]||{{Canada}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Allen Handley|Run Details]] | |TBD||[[Allen Handley]]||{{Canada}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Allen Handley|Run Details]] | ||
|- | |||
|TBD||[[Chadd Sinclair]]||{{Canada}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Chadd Sinclair|Run Details]] | |||
|- | |- | ||
|TBD||[[Diego Pires Afonso]]||{{Brazil}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Diego Pires Afonso|Run Details]] | |TBD||[[Diego Pires Afonso]]||{{Brazil}}||TBD||[[The World Round Up 2016 Runs - Diego Pires Afonso|Run Details]] |