List of Freestyle Wheels: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|[[Seismic Focus Wheels]]||[[Seismic Skate Inc.]]||Focus||97A/101A||55mm||38mm||Deep | |[[Seismic Focus Wheels]]||[[Seismic Skate Inc.]]||Focus||97A/101A||55mm||38mm||Deep | ||
|- | |||
|[[Sk8Kings 360 King Spinner Wheels]]||[[Sk8Kings]]||360 King Urethane 360 Spinners||Rock Hard - Off the Scale|| || ||None | |||
|- | |||
|[[Sk8Kings 360 Record Breaker Wheels]]||[[Sk8Kings]]||Record Breakers - Steel 360 Spinners||Steel|| || ||None | |||
|- | |||
|[[Sk8Kings Crown Jewel Wheels]]||[[Sk8Kings]]||Crown Jewel||98A||55mm|| ||Deep | |||
|- | |- | ||
|[[Skull Skates Kevin Harris Wheels]]||[[Skull Skates]] & [[Momentum]]||Kevin Harris||98A||55mm|| ||Deep | |[[Skull Skates Kevin Harris Wheels]]||[[Skull Skates]] & [[Momentum]]||Kevin Harris||98A||55mm|| ||Deep | ||
Line 40: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|[[Reverse Freestyle Wheels]]||[[Reverse Freestyle Skateboards|Reverse Freestyle]]||Freestyle||101A||54mm|| ||Deep | |[[Reverse Freestyle Wheels]]||[[Reverse Freestyle Skateboards|Reverse Freestyle]]||Freestyle||101A||54mm|| ||Deep | ||
|- | |||
|[[Sk8Kings Crown Jewel Wheels]]||[[Sk8Kings]]||Crown Jewel||95A||55mm|| ||Deep | |||
|- | |- | ||
|} | |} |