15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|[[Decomposed Pile of Skulls Wheels]]||[[Decomposed]]||Pile of Skulls Budget||98A||50 mm|| ||Offset | |[[Decomposed Pile of Skulls Wheels]]||[[Decomposed]]||Pile of Skulls Budget||98A||50 mm|| ||Offset | ||
|- | |- | ||
|[[Kryptonics Star Trac Wheels]]||[[ | |[[Kryptonics 94A Star Trac Wheels]]||[[Kryptonics]]||Star Trac||94A||55 mm|| ||Deep | ||
|- | |||
|[[Kryptonics 97A Star Trac Wheels]]||[[Kryptonics]]||Star Trac||97A||55 mm|| ||Deep | |||
|- | |- | ||
|[[MODE 95A Freestyle Wheels]]||[[MODE Skateboards]]||Freestyle||95A||55 mm||35 mm||Deep | |[[MODE 95A Freestyle Wheels]]||[[MODE Skateboards]]||Freestyle||95A||55 mm||35 mm||Deep |