15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|1"||1.0"||25.4 mm | |1"||1.0"||25.4 mm | ||
|- | |||
|1 1/16"||1.0625"||paste | |||
|- | |||
|1 1/8"||1.125"||paste | |||
|- | |||
|1 3/16"||1.1875"||paste | |||
|- | |||
|1 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|1 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|1 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|1 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|1 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|1 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|1 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|1 3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|1 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|1 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|1 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|2"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|2 1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|2 1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|2 3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|2 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|2 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|2 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|2 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|2 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|2 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|2 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|2 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|2 3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|2 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|2 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|2 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|3"||3.0"||paste | |||
|- | |||
|4 1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|4 1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|4 3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|4 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|4 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|4 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|4 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|4 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|4 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|4 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|4 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|4 3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|4 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|4 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|4 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|5"||5.0"||paste | |||
|- | |||
|6 1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|6 1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|6 3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|6 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|6 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|6 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|6 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|6 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|6 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|6 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|6 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|6 3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|6 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|6 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|6 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|7"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|7 1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|7 1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|7 3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|7 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|7 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|7 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|7 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|7 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|7 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|7 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|7 3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|7 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|7 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|8"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|8 1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|8 1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|8 3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|8 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|8 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|8 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|8 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|8 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|8 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|8 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|8 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|8 3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|8 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|8 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|8 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|9"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|1/16"||0.0625"||paste | |||
|- | |||
|1/8"||0.125"||paste | |||
|- | |||
|3/16"||0.1875"||paste | |||
|- | |||
|1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|3/4"||0.75"||paste | |||
|- | |||
|13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|1"||1.0"||paste | |||
|- | |||
|5"||5.0"||127 mm | |||
|- | |||
|5 3/4"||5.75"||146 mm | |||
|- | |||
|7 3/8"||7.375"||187.33 mm | |||
|- | |||
|enter"||enter"||enter | |||
|- | |||
|enter"||enter"||enter | |||
|- | |||
|12 "||12.625"||320.7 mm | |||
|- | |||
|27 1/2"||27.5"||698.5 mm | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
(millimeters) |