15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|1 3/16"||1.1875"||paste | |1 3/16"||1.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 1/4"|| | |1 1/4"||1.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 5/16"|| | |1 5/16"||1.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 3/8"|| | |1 3/8"||1.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 7/16"|| | |1 7/16"||1.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 1/2"|| | |1 1/2"||1.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 9/16"|| | |1 9/16"||1.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 5/8"|| | |1 5/8"||1.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 11/16"|| | |1 11/16"||1.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 3/4"|| | |1 3/4"||1.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 13/16"|| | |1 13/16"||1.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 7/8"|| | |1 7/8"||1.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1 15/16"|| | |1 15/16"||1.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
|2"|| | |2"||2.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 1/16"|| | |2 1/16"||2.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 1/8"|| | |2 1/8"||2.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 3/16"|| | |2 3/16"||2.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 1/4"|| | |2 1/4"||2.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 5/16"|| | |2 5/16"||2.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 3/8"|| | |2 3/8"||2.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 7/16"|| | |2 7/16"||2.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 1/2"|| | |2 1/2"||2.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 9/16"|| | |2 9/16"||2.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 5/8"|| | |2 5/8"||2.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 11/16"|| | |2 11/16"||2.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 3/4"|| | |2 3/4"||2.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 13/16"|| | |2 13/16"||2.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 7/8"|| | |2 7/8"||2.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|2 15/16"|| | |2 15/16"||2.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
|3"||3.0"||paste | |3"||3.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 1/16"||3.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 1/8"||3.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 3/16"||3.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 1/4"||3.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 5/16"||3.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 3/8"||3.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 7/16"||3.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 1/2"||3.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 9/16"||3.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 5/8"||3.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 11/16"||3.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 3/4"||3.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 13/16"||3.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |3 7/8"||3.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|4 15/16"|| | |3 15/16"||3.9375"||paste | ||
|- | |||
|4"||4.0"||127 mm | |||
|- | |||
|4 1/16"||4.0625"||paste | |||
|- | |||
|4 1/8"||4.125"||paste | |||
|- | |||
|4 3/16"||4.1875"||paste | |||
|- | |||
|4 1/4"||4.25"||paste | |||
|- | |||
|4 5/16"||4.3125"||paste | |||
|- | |||
|4 3/8"||4.375"||paste | |||
|- | |||
|4 7/16"||4.4375"||paste | |||
|- | |||
|4 1/2"||4.5"||paste | |||
|- | |||
|4 9/16"||4.5625"||paste | |||
|- | |||
|4 5/8"||4.625"||paste | |||
|- | |||
|4 11/16"||4.6875"||paste | |||
|- | |||
|4 3/4"||4.75"||paste | |||
|- | |||
|4 13/16"||4.8125"||paste | |||
|- | |||
|4 7/8"||4.875"||paste | |||
|- | |||
|4 15/16"||4.9375"||paste | |||
|- | |- | ||
|5"||5.0"||127 mm | |5"||5.0"||127 mm | ||
|- | |- | ||
|5 1/16"|| | |5 1/16"||5.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 1/8"|| | |5 1/8"||5.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 3/16"|| | |5 3/16"||5.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 1/4"|| | |5 1/4"||5.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 5/16"|| | |5 5/16"||5.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 3/8"|| | |5 3/8"||5.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 7/16"|| | |5 7/16"||5.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 1/2"|| | |5 1/2"||5.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 9/16"|| | |5 9/16"||5.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 5/8"|| | |5 5/8"||5.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 11/16"|| | |5 11/16"||5.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 3/4"||5.75"||146 mm | |5 3/4"||5.75"||146 mm | ||
|- | |- | ||
|5 13/16"|| | |5 13/16"||5.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 7/8"|| | |5 7/8"||5.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|5 15/16"|| | |5 15/16"||5.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
|6"||6.0"||paste | |6"||6.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 1/16"|| | |6 1/16"||6.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 1/8"|| | |6 1/8"||6.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 3/16"|| | |6 3/16"||6.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 1/4"|| | |6 1/4"||6.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 5/16"|| | |6 5/16"||6.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 3/8"|| | |6 3/8"||6.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 7/16"|| | |6 7/16"||6.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 1/2"|| | |6 1/2"||6.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 9/16"|| | |6 9/16"||6.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 5/8"|| | |6 5/8"||6.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 11/16"|| | |6 11/16"||6.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 3/4"|| | |6 3/4"||6.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 13/16"|| | |6 13/16"||6.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 7/8"|| | |6 7/8"||6.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|6 15/16"|| | |6 15/16"||6.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7"|| | |7"||7.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 1/16"||0.0625"||paste | |7 1/16"||0.0625"||paste | ||
Line 204: | Line 236: | ||
|- | |- | ||
|7 5/16"||0.3125"||paste | |7 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |||
|7 3/10"||7.3"||185 mm | |||
|- | |- | ||
|7 3/8"||7.375"||187.33 mm | |7 3/8"||7.375"||187.33 mm | ||
Line 353: | Line 387: | ||
|11 15/16"||0.9375"||paste | |11 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
|12"|| | |12"||12.0"||304.8 mm | ||
|- | |- | ||
|12 1/16"||0.0625"||paste | |12 1/16"||0.0625"||paste | ||
Line 857: | Line 891: | ||
|27 11/16"||0.6875"||paste | |27 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|27 3/4"|| | |27 3/4"||27.75"||704.85 mm | ||
|- | |- | ||
|27 13/16"||0.8125"||paste | |27 13/16"||0.8125"||paste |