15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
|4 15/16"||0.9375"||paste | |4 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
|5"||5.0"||paste | |5"||5.0"||127 mm | ||
|- | |||
|5 1/16"||1.0625"||paste | |||
|- | |||
|5 1/8"||1.125"||paste | |||
|- | |||
|5 3/16"||1.1875"||paste | |||
|- | |||
|5 1/4"||0.25"||paste | |||
|- | |||
|5 5/16"||0.3125"||paste | |||
|- | |||
|5 3/8"||0.375"||paste | |||
|- | |||
|5 7/16"||0.4375"||paste | |||
|- | |||
|5 1/2"||0.5"||paste | |||
|- | |||
|5 9/16"||0.5625"||paste | |||
|- | |||
|5 5/8"||0.625"||paste | |||
|- | |||
|5 11/16"||0.6875"||paste | |||
|- | |||
|5 3/4"||5.75"||146 mm | |||
|- | |||
|5 13/16"||0.8125"||paste | |||
|- | |||
|5 7/8"||0.875"||paste | |||
|- | |||
|5 15/16"||0.9375"||paste | |||
|- | |||
|6"||6.0"||paste | |||
|- | |- | ||
|6 1/16"||0.0625"||paste | |6 1/16"||0.0625"||paste | ||
Line 173: | Line 205: | ||
|7 5/16"||0.3125"||paste | |7 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7 3/8"|| | |7 3/8"||7.375"||187.33 mm | ||
|- | |- | ||
|7 7/16"||0.4375"||paste | |7 7/16"||0.4375"||paste | ||
Line 227: | Line 259: | ||
|9"||1.0"||paste | |9"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |9 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |9 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |9 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |9 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |9 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |9 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |9 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |9 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |9 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |9 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |9 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |9 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |9 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |9 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |9 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |10"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |10 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |10 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |10 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |10 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |10 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |10 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |10 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |10 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |10 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |10 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |10 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |10 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |10 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |10 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |10 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |11 "||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |11 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |11 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |11 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |11 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |11 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |11 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |11 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |11 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |11 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |11 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |11 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |11 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |11 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |11 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |11 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |12"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |12 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |12 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |12 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |12 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |12 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |12 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |12 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |12 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |12 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"|| | |12 5/8"||12.625"||320.7 mm | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |12 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |12 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |12 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |12 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |12 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |13"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |13 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |13 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |13 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |13 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |13 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |13 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |13 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |13 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |13 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |13 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |13 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |13 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |13 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |13 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |13 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |14"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |14 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |14 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |14 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |14 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |14 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |14 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |14 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |14 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |14 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |14 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |14 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |14 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |14 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |14 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |14 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |15"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |15 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |15 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |15 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |15 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |15 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |15 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |15 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |15 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |15 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |15 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |15 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |15 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |15 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |15 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |15 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |16"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |16 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |16 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |16 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |16 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |16 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |16 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |16 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |16 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |16 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |16 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |16 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |16 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |16 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |16 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |16 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |17"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |17 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |17 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |17 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |17 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |17 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |17 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |17 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |17 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |17 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |17 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |17 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |17 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |17 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |17 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |17 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |18"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |18 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |18 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |18 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |18 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |18 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |18 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |18 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |18 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |18 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |18 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |18 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |18 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |18 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |18 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |18 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |19"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |19 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |19 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |19 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |19 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |19 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |19 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |19 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |19 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |19 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |19 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |19 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |19 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |19 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |19 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |19 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |20"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |20 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |20 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |20 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |20 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |20 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |20 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |20 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |20 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |20 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |20 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |20 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |20 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |20 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |20 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |20 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |21"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |21 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |21 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |21 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |21 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |21 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |21 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |21 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |21 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |21 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |21 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |21 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |21 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |21 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |21 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |21 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |22"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |22 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |22 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |22 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |22 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |22 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |22 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |22 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |22 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |22 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |22 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |22 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |22 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |22 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |22 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |22 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |23"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |23 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |23 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |23 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |23 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |23 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |23 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |23 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |23 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |23 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |23 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |23 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |23 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |23 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |23 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |23 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |24"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |24 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |24 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |24 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |24 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |24 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |24 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |24 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |24 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |24 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |24 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |24 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |24 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |24 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |24 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |24 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |25"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |25 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |25 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |25 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |25 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |25 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |25 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |25 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |25 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |25 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |25 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |25 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |25 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |25 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |25 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |25 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |26"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |26 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |26 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |26 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |26 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |26 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |26 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |26 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"||0.5"||paste | |26 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
|9/16"||0.5625"||paste | |26 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/8"||0.625"||paste | |26 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
|11/16"||0.6875"||paste | |26 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/4"||0.75"||paste | |26 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
|13/16"||0.8125"||paste | |26 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/8"||0.875"||paste | |26 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
|15/16"||0.9375"||paste | |26 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/16"||0.0625"||paste | |27 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/8"||0.125"||paste | |27 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/16"||0.1875"||paste | |27 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/4"||0.25"||paste | |27 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
|5/16"||0.3125"||paste | |27 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
|3/8"||0.375"||paste | |27 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
|7/16"||0.4375"||paste | |27 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/2"|| | |27 1/2"||27.5"||698.5 mm | ||
|- | |- | ||
| | |27 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |27 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |28 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |28 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |29 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |29 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |30 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |30 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |31 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |31 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |32 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |32 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |33 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |33 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |34 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |34 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 1/16"||0.0625"||paste | ||
|- | |- | ||
|1/ | |35 1/8"||0.125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 3/16"||0.1875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 1/4"||0.25"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 5/16"||0.3125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 3/8"||0.375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 7/16"||0.4375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 1/2"||0.5"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 9/16"||0.5625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 5/8"||0.625"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 11/16"||0.6875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 3/4"||0.75"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 13/16"||0.8125"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 7/8"||0.875"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |35 15/16"||0.9375"||paste | ||
|- | |- | ||
| | |36"||1.0"||paste | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
(millimeters) | (millimeters) |