15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 12: | Line 12: | ||
|[[Bennett Vector 4.3" Trucks]]||[[Bennett]]||Vector 4.3||4.3" (109 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.25-7.4"||{{GA}} | |[[Bennett Vector 4.3" Trucks]]||[[Bennett]]||Vector 4.3||4.3" (109 mm)||7" (178 mm)|| || ||7.25-7.4"||{{GA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Bullet 105mm Trucks]]||[[Bullet]]||105||4.13" (105 mm)||6.7" (170 mm)||Low|| ||7.125-7.25"||{{ | |[[Bullet 105mm Trucks]]||[[Bullet]]||105||4.13" (105 mm)||6.7" (170 mm)||Low|| ||7.125-7.25"||{{GA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Bullet 110mm Trucks]]||[[Bullet]]||110||4.33" (110 mm)||6.90" (175 mm)||51.5 mm||10.9 oz. (309 g)||7.25-7.4"||{{GA}} | |[[Bullet 110mm Trucks]]||[[Bullet]]||110||4.33" (110 mm)||6.90" (175 mm)||51.5 mm||10.9 oz. (309 g)||7.25-7.4"||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Film 109mm Trucks]]||[[Film Trucks]]||Raw 109 mm||4.25" (109 mm)||6.875" (175 mm)||51 mm||10.93 oz. (310 g)||7.25-7.3"||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Globe Slant 4.25" Trucks]]||[[Globe International]]||Slant 4.25"||4.17" (106 mm)||6.88" (175 mm)||Mid||18.5 oz. (525 g)||7.0-7.4"||{{GA}} | |[[Globe Slant 4.25" Trucks]]||[[Globe International]]||Slant 4.25"||4.17" (106 mm)||6.88" (175 mm)||Mid||18.5 oz. (525 g)||7.0-7.4"||{{GA}} | ||
Line 55: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Tensor Alloys Raw 4.25" Trucks]]||[[Tensor Trucks]]||Alloys||4.21" (107 mm)||6.85" (174 mm)||Mid|| ||7.25-7.4"||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Thunder Freestyle Trucks]]||[[Thunder]]||Freestyle||4.37" (111 mm)|| || || ||7.25"-7.4"||{{EOS}} | |[[Thunder Freestyle Trucks]]||[[Thunder]]||Freestyle||4.37" (111 mm)|| || || ||7.25"-7.4"||{{EOS}} |