15,595
edits
m (Text replacement - "Decomposed Skateboards" to "Decomposed") |
mNo edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|[[Per Welinder's Skid]]||[[Decomposed]]||Per Welinder||6.25"|| || ||Blunt | |[[Per Welinder's Skid]]||[[Decomposed]]||Per Welinder||6.25"|| || ||Blunt | ||
|- | |- | ||
|[[Powell Peralta Tail Bone]]||[[Powell Peralta]]||Tail Bone||5.75" | |[[Powell Peralta 5.75" Tail Bone]]||[[Powell Peralta]]||Tail Bone||5.75"|| || ||Blunt | ||
|- | |||
|[[Powell Peralta 6" Tail Bone]]||[[Powell Peralta]]||Tail Bone||6"|| || ||Blunt | |||
|- | |||
|[[Powell Peralta 7.25" Tail Bone]]||[[Powell Peralta]]||Tail Bone||7.25"|| || ||Blunt | |||
|- | |||
|[[Powell Peralta 8" Tail Bone]]||[[Powell Peralta]]||Tail Bone||8"|| || ||Blunt | |||
|- | |- | ||
|[[Trinity FITZALL 0.25" Thick Skid Plate]]||[[Trinity Skateboards]]||FITZALL||5"||1.5"||0.25"||Blunt | |[[Trinity FITZALL 0.25" Thick Skid Plate]]||[[Trinity Skateboards]]||FITZALL||5"||1.5"||0.25"||Blunt |