15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|[[MODE Tail Skid Plate]]||[[MODE Skateboards]]||Tail Shape||5.25"|| ||0.375"||Round | |[[MODE Tail Skid Plate]]||[[MODE Skateboards]]||Tail Shape||5.25"|| ||0.375"||Round | ||
|- | |- | ||
|[[Sambo Skids]]||[[Decomposed]]|| ||5.25" or 6"|| ||0.25"||Round | |[[Sambo Skids]]||[[Decomposed]]|| ||5.25" or 6"|| ||0.25"||Round | ||
Line 56: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|[[Per Welinder's Skid]]||[[Decomposed]]||Per Welinder||6.25"|| || ||Blunt | |[[Per Welinder's Skid]]||[[Decomposed]]||Per Welinder||6.25"|| || ||Blunt | ||
|- | |||
|[[Powell-Peralta Tail Bone]]||[[Powell-Peralta]]||FITZALL||5.75",6",7.25",8",8.75",9"|| || ||Blunt | |||
|- | |- | ||
|} | |} |