15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 447: | Line 447: | ||
|[[Moonshine Skateboards Dan Garb "Stinger" Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2018+||7.6"||28.8"||12.75/13.25"||Single Kick||Flat||{{GA}} | |[[Moonshine Skateboards Dan Garb "Stinger" Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2018+||7.6"||28.8"||12.75/13.25"||Single Kick||Flat||{{GA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Moonshine Skateboards | |[[Moonshine Skateboards Denham Hill "Rabid" Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2019-02+||7.25"||28"||12.25"||Double Kick||Mello||{{GA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.75 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2015- | |[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.3 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2015-2018||7.3"||28.5"||12.5"||Double Kick||Medium||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.75 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2015-2019||7.75"||28.5"||13"||Double Kick||Medium||{{EOS}} | |||
|- | |- | ||
|[[Moonshine Skateboards Stefan Lillis Åkesson "Elder" Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2017-08-12||7.3"||28.5"||12.5"||Double Kick||Mellow||{{GA}} | |[[Moonshine Skateboards Stefan Lillis Åkesson "Elder" Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||2017-08-12||7.3"||28.5"||12.5"||Double Kick||Mellow||{{GA}} |