15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|[[Chaos Bros CB3 Robot Killer Deck]]||[[Chaos Bros]]||2008-2009||7.4375"||29"||12.5"||Double Kick|| ||{{EOS}} | |[[Chaos Bros CB3 Robot Killer Deck]]||[[Chaos Bros]]||2008-2009||7.4375"||29"||12.5"||Double Kick|| ||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Circle-A Fabian Kravetz Tricycle Kid Deck]]||[[Circle-A]]||1988-1989|| || || ||Single Kick||Flat||{{EOS}} | |||
|- | |- | ||
|[[Cirus Marius Constantin Freestyle M Deck]]||[[Cirus Skateboard]]||2015-03+||7.25"||28.25"||12.6"||Double Kick||Mild||{{GA}} | |[[Cirus Marius Constantin Freestyle M Deck]]||[[Cirus Skateboard]]||2015-03+||7.25"||28.25"||12.6"||Double Kick||Mild||{{GA}} |