15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||3.9375" (100 mm)||6.625" (168 mm)||Mid||12.5 oz. (355 g)||7.0-7.3"||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Tensor Alloys Raw 4.25" Trucks]]||[[Tensor Trucks]]||Alloys||4.21" (107 mm)||6.85" (174 mm)||Mid|| ||7.25-7.4"||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Thunder Freestyle Trucks]]||[[Thunder]]||Freestyle||4.37" (111 mm)|| || || ||7.25"-7.4"||{{EOS}} | |[[Thunder Freestyle Trucks]]||[[Thunder]]||Freestyle||4.37" (111 mm)|| || || ||7.25"-7.4"||{{EOS}} |