15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | |[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Mode Freestyle Chimp Deck]]||[[MODE Skateboards]]||7.4"||29.625"||13.75"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Medium | |||
|- | |||
|[[ ]]||[[MODE Skateboards]]|| || || || || || || | |||
|- | |||
|[[ ]]||[[MODE Skateboards]]|| || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.3 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||7.3"||28.5"||12.5"||5.75"||5.75"||Symmetrical Double Kick||Medium | |[[Moonshine Skateboards Orb)) Model 7.3 Freestyle Deck]]||[[Moonshine Skateboards]]||7.3"||28.5"||12.5"||5.75"||5.75"||Symmetrical Double Kick||Medium | ||
Line 36: | Line 42: | ||
|[[Sk8Kings Crown Freestyle Deck]]||[[Sk8Kings]]||7.25"||28.25"||12.625"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Mellow | |[[Sk8Kings Crown Freestyle Deck]]||[[Sk8Kings]]||7.25"||28.25"||12.625"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Mellow | ||
|- | |- | ||
|[[ ]]||[[]]|| || || || || || || | |||
|} | |} | ||
[[Category:Freestyle Decks]] | [[Category:Freestyle Decks]] | ||
[[Category:Specifications]] | [[Category:Specifications]] |