15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ||
|- | |- | ||
|TBD||[[ | |1||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | ||
|- | |||
|2||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|3||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|4||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|5||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|6||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|7||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|8||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 55: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ||
|- | |||
|1||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|2||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|3||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|4||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|5||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|6||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|7||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|8||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|9||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 63: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ||
|- | |||
|1||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|2||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|3||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|4||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|5||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|6||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|7||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|8||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|9||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|10||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|11||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|12||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|13||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 71: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ! style="text-align:left;"| Place !! Name !! Country !! Score !! Details | ||
|- | |||
|1||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|2||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|3||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|4||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|5||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|6||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |||
|7||[[]]||{{Japan}}||TBD||[[ - 1st Tsukuma Cup 2016 Runs|Run Details]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |