15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Keith Renna Daisy Love Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.5"||29.5"||13.125"|| || ||Blunt Double Kick||Medium | |[[Decomposed Keith Renna Daisy Love Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.5"||29.5"||13.125"|| || ||Blunt Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Decomposed Mario Steinemann Fook Mee Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Rodney Mullen 10th Anniversary Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.3"||27.75"||12.7"||5.75"||5.25"||Blunt Tail Single Kick||Flat to Ultra Mild | |[[Decomposed Rodney Mullen 10th Anniversary Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.3"||27.75"||12.7"||5.75"||5.25"||Blunt Tail Single Kick||Flat to Ultra Mild |