15,595
edits
m (Text replacement - "Decomposed" to "Decomposed Skateboards") |
mNo edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock Skateboards]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | |[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock Skateboards]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[ShellShock Hybrid Freestyle Deck]]||[[Shell Shock Skateboards]]||8"|| || || || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Sk8Kings Crown Freestyle Deck]]||[[Sk8Kings]]||7.25"||28.25"||12.625"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Mellow | |[[Sk8Kings Crown Freestyle Deck]]||[[Sk8Kings]]||7.25"||28.25"||12.625"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Mellow |