15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|[[Ace 11 Trucks]]||[[Ace Truck MFG]]||11||4 1/2"||7 1/8"|| || ||7.5" | |[[Ace 11 Trucks]]||[[Ace Truck MFG]]||11||4 1/2"||7 1/8"|| || ||7.5" | ||
|- | |||
|[[Globe Slant 4.25" Trucks]]||[[Globe International]]||Slant 4.25"||4.17" (106mm)||6.88" (175mm)||Mid|| ||7.0-7.4" | |||
|- | |||
|[[Gold Cup SK8 City Trucks]]||[[Gold Cup]]||Sk8 City||4.25"||7.0"|| || ||7.25-7.4" | |||
|- | |- | ||
|[[Gullwing 7" Mission M1 Trucks]]||[[Gullwing Truck Company]]||Mission M1|| ||7.0"||57mm (High)|| ||7.125-7.4" | |[[Gullwing 7" Mission M1 Trucks]]||[[Gullwing Truck Company]]||Mission M1|| ||7.0"||57mm (High)|| ||7.125-7.4" | ||
Line 24: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
|[[Paris 108 Trucks]]||[[Paris Truck Co.]]||108||4.25"||6.90"|| || ||7.25-7.4" | |[[Paris 108 Trucks]]||[[Paris Truck Co.]]||108||4.25"||6.90"|| || ||7.25-7.4" | ||
|- | |- | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||100mm||3 15/16"||6 5/8"|| ||7.0-7.3" | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||100mm||3 15/16"||6 5/8"|| ||7.0-7.3" |