15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|[[Almost Rodney Mullen Freestyle Mutt R7 Deck]]||[[Almost]]||7.375"||27.5"||12.625"||5.75"||5"||Single Kick||Mild | |[[Almost Rodney Mullen Freestyle Mutt R7 Deck]]||[[Almost]]||7.375"||27.5"||12.625"||5.75"||5"||Single Kick||Mild | ||
|- | |||
|[[Decomposed Don Brown Jerks Pro Model Deck]]||[[Decomposed]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Rounded Single Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Rodney Mullen 10th Anniversary Deck]]||[[Decomposed]]||7.3"||27.75"||12.7"||5.75"||5.25"||Blunt Tail Single Kick||Flat to Ultra Mild | |[[Decomposed Rodney Mullen 10th Anniversary Deck]]||[[Decomposed]]||7.3"||27.75"||12.7"||5.75"||5.25"||Blunt Tail Single Kick||Flat to Ultra Mild | ||
Line 19: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|[[Powell Peralta Rodney Mullen Chess Re-Issue Deck]]||[[Powell Peralta]]||7.25"||27.625"||12.625"||5.375"||4.625"||Single Kick||Flat | |[[Powell Peralta Rodney Mullen Chess Re-Issue Deck]]||[[Powell Peralta]]||7.25"||27.625"||12.625"||5.375"||4.625"||Single Kick||Flat | ||
|- | |||
|[[Powell Peralta Rodney Mullen Mutt Re-Issue Deck]]||[[Powell Peralta]]||7.13"||26.13"||10.625"|| || ||Single Kick||Flat | |||
|- | |- | ||
|[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | |[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium |