15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 528: | Line 528: | ||
|- | |- | ||
|[[OutLook Tommy Harward Pro Freestyle Model Deck]]||[[OutLook Skateboards]]||2003-2004||7.25"||27"||11.75"||Single Kick|| ||{{EOS}} | |[[OutLook Tommy Harward Pro Freestyle Model Deck]]||[[OutLook Skateboards]]||2003-2004||7.25"||27"||11.75"||Single Kick|| ||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Powell Peralta Andy Anderson Heron Flight Deck]]||[[Powell Peralta]]||2019-03||8.45"/9.13"||31.8"/32.8||14.25"/15"||Double Kick||K20/K21||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Powell Peralta Cameron Martin Statue Deck]]||[[Powell Peralta]]||1990-1992|| || || ||Single Kick|| ||{{EOS}} | |[[Powell Peralta Cameron Martin Statue Deck]]||[[Powell Peralta]]||1990-1992|| || || ||Single Kick|| ||{{EOS}} |