15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 636: | Line 636: | ||
|- | |- | ||
|[[Variflex Stuart Singer Deck]]||[[Variflex]]||1984||7.5"||28"|| ||Single Kick||Flat||{{EOS}} | |[[Variflex Stuart Singer Deck]]||[[Variflex]]||1984||7.5"||28"|| ||Single Kick||Flat||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Vision Don Brown Crickets Deck]]||[[Vision]]||1986||7.875"|| || ||Single Kick||Flat||{{EOS}} | |||
|- | |- | ||
|[[Walker Jim McCall Deck]]||[[Walker Skateboards]]|| ||7.25"||27"|| ||Single Kick|| ||{{EOS}} | |[[Walker Jim McCall Deck]]||[[Walker Skateboards]]|| ||7.25"||27"|| ||Single Kick|| ||{{EOS}} |