15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
||[[Tony Gale]]'s freestyle trick tips website. | ||[[Tony Gale]]'s freestyle trick tips website. | ||
||{{UK}} | ||{{UK}} | ||
|- | |||
|[[Kevin Harris]]' Official Website | |||
||http://ultimatedistro.com/kevinharris/ {{Social icon timemachine|https://web.archive.org/web/20181216235125/http://ultimatedistro.com/kevinharris/}} | |||
||Bio, Photos, Videos and Articles | |||
||{{Canada}} | |||
|- | |- | ||
|[[LateTricks]] | |[[LateTricks]] |