List of Freestyle Trucks: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||100mm||3 15/16"||6 5/8"|| ||7.0-7.3" | |[[Surf Rodz INDeeSZ 100 Trucks]]||[[Surf Rodz]]||INDeeSZ||100mm||3 15/16"||6 5/8"|| ||7.0-7.3" | ||
|- | |- | ||
|[[Tracker | |[[Tracker Fultrack 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||Fultrack||4.25"||7.0"|| || ||7.125-7.4" | ||
|- | |||
|[[Tracker Dart 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||Dart||4.25"||7.0"|| || ||7.125-7.4" | |||
|- | |||
|[[Tracker Racetrack 106mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||Racetrack (RTS/RTX)||4.25"||7.0"|| || ||7.125-7.4" | |||
|- | |- | ||
|[[Tracker Classic MidTrack 85mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||MidTrack||85mm|| || || ||N/A 360 Spinner | |[[Tracker Classic MidTrack 85mm Trucks]]||[[Tracker Truck Company]]||MidTrack||85mm|| || || ||N/A 360 Spinner |