15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Witter Cheng Christmas Horror Deck]]||[[Decomposed]]||7.125"||27.75"||11.75"||6.25"||5.5"||Blunt Tail Double Kick||Medium | |[[Decomposed Witter Cheng Christmas Horror Deck]]||[[Decomposed]]||7.125"||27.75"||11.75"||6.25"||5.5"||Blunt Tail Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | |[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium |