15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|[[ACFiny Corebones Street Skid Plate]]||[[Alejandro C Finy]]||Street||4.5"||1.4"||0.375"||Round||{{GA}} | |[[ACFiny Corebones Street Skid Plate]]||[[Alejandro C Finy]]||Street||4.5"||1.4"||0.375"||Round||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Bamford Freestyle Nose Skid Plate]]||[[Bamford Freestyle Skateboards]]||Nose||4.75"|| ||0.375"||Round||{{GA}} | |||
|- | |||
|[[Bamford Freestyle Tail Skid Plate]]||[[Bamford Freestyle Skateboards]]||Tail||5.25"||1.4"||0.375"||Blunt||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Cirus Round Nosebone Skid Plate]]||[[Cirus Skateboard]]||Round Nosebone||12 cm||3.5 cm||8 mm||Round||{{GA}} | |[[Cirus Round Nosebone Skid Plate]]||[[Cirus Skateboard]]||Round Nosebone||12 cm||3.5 cm||8 mm||Round||{{GA}} |