15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[Freestyle-SK8.com]]||7.375"||29.7"||13.5"|| || ||Rounded Double Kick||Medium | |[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[Freestyle-SK8.com]]||7.375"||29.7"||13.5"|| || ||Rounded Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[MODE Dragonfly Freestyle Deck]]||[[MODE Skateboards]]||7.4"||29.625"||13.75"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[MODE Freestyle Chimp Deck]]||[[MODE Skateboards]]||7.4"||29.625"||13.75"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Medium | |[[MODE Freestyle Chimp Deck]]||[[MODE Skateboards]]||7.4"||29.625"||13.75"||5.75"||5.75"||Symmetrical Blunt Double Kick||Medium |