15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Mario Steinemann Kam Nao Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Double Kick||Medium | |[[Decomposed Mario Steinemann Kam Nao Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Decomposed Mario Steinemann Kien Wee Fak Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Per Canguru Psychotic Critter 8.2 Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.25"||28"||12.5"|| || ||Double Kick||Mild | |[[Decomposed Per Canguru Psychotic Critter 8.2 Deck]]||[[Decomposed Skateboards]]||7.25"||28"||12.5"|| || ||Double Kick||Mild |