15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Don Brown Jerks Pro Model Deck]]||[[Decomposed]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Rounded Single Kick||Medium | |[[Decomposed Don Brown Jerks Pro Model Deck]]||[[Decomposed]]||7.25"||28.5"||12.25"|| || ||Rounded Single Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Decomposed Frank Lavallee Snow Piss Deck]]||[[Decomposed]]||7.5"||29.5"||13.5"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |||
|[[Decomposed Guenter Mokulys Robot Bug Deck]]||[[Decomposed]]||7.5"||29.5"||13.5"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Hans HAZZE Lindgren Original Crowbar Deck]]||[[Decomposed]]||7.4"||27.5"||12.63"|| || ||Single Kick||Flat | |[[Decomposed Hans HAZZE Lindgren Original Crowbar Deck]]||[[Decomposed]]||7.4"||27.5"||12.63"|| || ||Single Kick||Flat | ||
Line 34: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Per Canguru Moska Critter Deck]]||[[Decomposed]]||7.25"||28"||12.5"|| || ||Double Kick||Mild | |[[Decomposed Per Canguru Moska Critter Deck]]||[[Decomposed]]||7.25"||28"||12.5"|| || ||Double Kick||Mild | ||
|- | |||
|[[Decomposed Ray Meyer Skeletal Skippy Deck]]||[[Decomposed]]||7.25"||27.6"||11.8"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Rodney Mullen 10th Anniversary Deck]]||[[Decomposed]]||7.3"||27.75"||12.7"||5.75"||5.25"||Blunt Tail Single Kick||Flat to Ultra Mild | |[[Decomposed Rodney Mullen 10th Anniversary Deck]]||[[Decomposed]]||7.3"||27.75"||12.7"||5.75"||5.25"||Blunt Tail Single Kick||Flat to Ultra Mild | ||
Line 40: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Rodney Mullen Chess Piece Limited Edition Deck]]||[[Decomposed]]||7.5"||29.25"||13.5"|| || ||Double Kick||Medium | |[[Decomposed Rodney Mullen Chess Piece Limited Edition Deck]]||[[Decomposed]]||7.5"||29.25"||13.5"|| || ||Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Decomposed Russ Howell Vintage Deck]]||[[Decomposed]]||7.63"||31"||13.50"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Sean Burke American Deck]]||[[Decomposed]]||7.3"||27.75"||12"|| || ||Single Kick||Flat | |[[Decomposed Sean Burke American Deck]]||[[Decomposed]]||7.3"||27.75"||12"|| || ||Single Kick||Flat | ||
Line 46: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Witter Cheng Brain Slush Deck]]||[[Decomposed]]||7.125"||27.75"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | |[[Decomposed Witter Cheng Brain Slush Deck]]||[[Decomposed]]||7.125"||27.75"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Decomposed YoYo Schulz Classic Plant Deck]]||[[Decomposed]]||7.5"||29.5"||13.5"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |||
|[[Decomposed YoYo Schulz Hard Times Deck]]||[[Decomposed]]||7.5"||29.5"||13.75"|| || ||Double Kick||Medium | |||
|- | |- | ||
|[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[Freestyle-SK8.com]]||7.375"||29.7"||13.5"|| || ||Rounded Double Kick||Medium | |[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[Freestyle-SK8.com]]||7.375"||29.7"||13.5"|| || ||Rounded Double Kick||Medium |