15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Witter Cheng Freakstyle Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter Cheng Freakstyle||98A||54mm|| ||Offset | |[[Decomposed Witter Cheng Freakstyle Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter Cheng Freakstyle||98A||54mm|| ||Offset | ||
|- | |||
|[[Decomposed Witter's Ghosts Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter's Ghosts v2||98A||54mm|| ||Offset | |||
|- | |- | ||
|[[OJII Freestyle Wheels]]||[[Santa Cruz]]||OJII Freestyle||95A/97A||57mm|| ||Deep | |[[OJII Freestyle Wheels]]||[[Santa Cruz]]||OJII Freestyle||95A/97A||57mm|| ||Deep | ||
|- | |||
|[[Reverse Freestyle Wheels]]||[[Reverse Freestyle Skateboards|Reverse Freestyle]]||Freestyle||101A||54mm|| ||Deep | |||
|- | |- | ||
|} | |} |