List of Freestyle Decks: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 461: | Line 461: | ||
|[[Never Enough Albert Kuncz Lifehack Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2018||7.4"||28.8"||13.2"||Double Kick||Mellow||{{GA}} | |[[Never Enough Albert Kuncz Lifehack Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2018||7.4"||28.8"||13.2"||Double Kick||Mellow||{{GA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Never Enough Christian Heise ACAB Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2018||7. | |[[Never Enough Christian Heise ACAB Double Kick Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2018||7.3"||28.4"||12.8||Double Kick||Mellow||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Never Enough Christian Heise ACAB Flatnose Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2018||7.3"||28.4"||12.8||Flatnose||Mellow||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Never Enough Christian Heise Black Cat Double Kick Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2017-04+||7.5"||29"||13.1875"||Double Kick||Mellow||{{GA}} | |[[Never Enough Christian Heise Black Cat Double Kick Deck]]||[[Never Enough Skateboards]]||2017-04+||7.5"||29"||13.1875"||Double Kick||Mellow||{{GA}} |