15,595
edits
mNo edit summary |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
|[[Decomposed Witter Cheng Freakstyle Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter Cheng Freakstyle||98A||54 mm|| ||Offset | |[[Decomposed Witter Cheng Freakstyle Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter Cheng Freakstyle||98A||54 mm|| ||Offset | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Witter's Ghosts Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter's Ghosts | |[[Decomposed Witter's Ghosts Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter's Ghosts||98A||54 mm|| ||Offset | ||
|- | |||
|[[Decomposed Witter's Ghosts 2 Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter's Ghosts 2||98A||54 mm|| ||Offset | |||
|- | |||
|[[Decomposed Witter's Ghosts 2 European Version Wheels]]||[[Decomposed]]||Witter's Ghosts 2 European Version||98A||54 mm|| ||Offset | |||
|- | |- | ||
|[[Nicotine Harward Freestyle Wheels]]||[[Nicotine Wheel Company]]||Tommy Harward Pro Freestyle||98A||55 mm|| ||Offset | |[[Nicotine Harward Freestyle Wheels]]||[[Nicotine Wheel Company]]||Tommy Harward Pro Freestyle||98A||55 mm|| ||Offset |