15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | |[[DNA Masahiro Fujii Pro Model Deck]]||[[freestyle-sk8.com|FS.com]]||7.375"||29.7"|| || || ||Rounded Double Kick||Medium | ||
|- | |||
|[[Powell Peralta Rodney Mullen Chess Re-Issue Deck]]||[[Powell Peralta]]||7.25"||27.625"||12.625"||5.375"||4.625"||Single Kick||Flat | |||
|- | |- | ||
|[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium | |[[ShellShock Freestyle Deck]]||[[Shell Shock]]||7.25"||27.5"||11.75"|| || ||Double Kick||Medium |