15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 360: | Line 360: | ||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Witter Cheng Psycho Therapy Deck]]||[[Decomposed]]||2014||7.125"||27.75"||11.75"||Double Kick||Mild||{{EOS}} | |[[Decomposed Witter Cheng Psycho Therapy Deck]]||[[Decomposed]]||2014||7.125"||27.75"||11.75"||Double Kick||Mild||{{EOS}} | ||
|- | |||
|[[Decomposed Witter Cheng Sick Pony Deck]]||[[Decomposed]]||2018||7.25"||27.25"||11.75"||Double Kick||Medium||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Decomposed Witter Cheng Spiders Deck]]||[[Decomposed]]||2017||7.25"||28"||11.75"||Double Kick||Medium||{{GA}} | |[[Decomposed Witter Cheng Spiders Deck]]||[[Decomposed]]||2017||7.25"||28"||11.75"||Double Kick||Medium||{{GA}} |