15,595
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|[[FINY Shell Hard Skids 7.25 Skid Plate]]||[[Shell Shock Skateboards]]||Shell Hard Skids||5.375"||1.625"||0.375"||Blunt||{{GA}} | |[[FINY Shell Hard Skids 7.25 Skid Plate]]||[[Shell Shock Skateboards]]||Shell Hard Skids||5.375"||1.625"||0.375"||Blunt||{{GA}} | ||
|- | |||
|[[Flip and Slip Round Skid Plate]]||[[Flip and Slip Skids]]||Round Nose or Tail||5.375"||1.75"||0.5"||Round||{{GA}} | |||
|- | |||
|[[Flip and Slip Short Blunt Skid Plate]]||[[Flip and Slip Skids]]||Short Blunt||4.625"||1.75"||0.5"||Blunt||{{GA}} | |||
|- | |||
|[[Flip and Slip Wide Blunt Skid Plate]]||[[Flip and Slip Skids]]||Wide Blunt||5.375"||1.75"||0.5"||Blunt||{{GA}} | |||
|- | |- | ||
|[[Little Wheels Skid Plate]]||[[Little Wheels Skateshop]]||Skidplate|| || || ||Round||{{GA}} | |[[Little Wheels Skid Plate]]||[[Little Wheels Skateshop]]||Skidplate|| || || ||Round||{{GA}} |